Sprzedaż energii w sieci

Lead Generation

Czyli pokrótce, pozyskiwanie danych kontaktowych od potencjalnych Klientów. Lead to przede wszystkim adres e-mail i/lub telefon. Generowanie leadów sprzedażowych stało się ogromnie popularne ze względu na możliwość mierzenia wszelkich działań marketingowych czy reklamowych nastawionych na pozyskanie. Dzięki zaawansowanym narzędziom lub zdolnym sprzedawcom można taki kontakt zamienić w zadowolonego Klienta.

 

Prąd i Gaz

Powyższa kampania polegała właśnie na pozyskaniu osób potencjalnie zainteresowanych zmianą operatora energetycznego. Wbrew przykrym praktykom wielu operatorów polegającym na nachodzeniu starszych osób w domu i podawaniu się za inną firmę, z przekazem reklamowym udawało się dotrzeć do grup – niezadowolonych z usług obecnego operatora lub szukających oszczędności. Strategia odpowiedniego doboru słów kluczowych oraz specyficznych zachowań w sieci.

  • Klient:  Firma Energetyczna
  • Cel: Pozyskanie Klientów
  • Location: Polska
  • Stan: Zrealizowane

Więcej informacji?

Jesli masz produkt lub usługę, które uważasz, że nie będą się sprzedawać w internecie - zapytaj. Może na tym case study zbudujemy solidną podstawę do nowej promocji w sieci.

Upewnij się

Napisz do mnie, a wnikliwie sprawdzę szanse i zagrozenia.
Wyślij wiadomość