Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Marketing Outsourcing. Marketing Internetowy | Ireneusz Stadler Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1920
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892

Marketing Outsourcing

Marketing Online

  • Marketing Internetowy. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm rozwijających się, przygotowałem zbilansowaną ofertę, która pozwoli oszczędzić koszty zatrudnienia. Uzupełni także braki wykwalifikowanych specjalistów na rynku pracy. Zawiera wszystkie elementy aby zaistnieć w Internecie.

  • Pakiety zawierają w sobie elementy pozycjonowania, jak np. optymalizacja witryny czy linkowanie. Podstawowe prowadzenie Social Media wraz tworzeniem grafik i budżetem reklamowym. Nie mogło także zabraknąć modułów Content czy reklam w Google Ads.

Czym jest outsourcing marketing

Marketing outsourcing to wydzielenie i przekazanie zadań lub funkcji do wykonania zewnętrznym podmiotom, freelancerom, profesjonalnym firmom czy agencjom reklamowym. Główną zaletą outsourcingu w szerszym pojęciu, jest możliwość oddelegowania zadań wykwalifikowanym pracownikom, którzy nie są zatrudnieni w organizacji, nie trzeba ich dodatkowo przyuczać oraz korzystają z własnych narzędzi. Rozliczenie zwykle odbywa się zgodnie z umową na podstawie prawa fiskalnego danego kraju. Obowiązki wykonują zgodnie ze wspólnie ustalonymi celami w oparciu o wiedzę i doświadczenie nabyte w wielu różnorodnych projektach. Dzięki temu dana organizacja skupia się na własnych kompetencjach, zwiększając efektywność i skuteczność.

Outsourcing marketing czy się opłaca?

Outsourcing marketingu to interesujące rozwiązanie w obliczu ciągłego wzrostu kosztów pracy oraz zmieniającej się sytuacji na rynku zatrudnienia dotyczącej braku wysokokwalifikowanych specjalistów. Szukając fachowego wsparcia w pozyskiwaniu Klientów lub kreowania wizerunku w Internecie, istnieje możliwość powierzenia kompleksowo obowiązków związanych ze wszystkimi działaniami marketingowymi. Począwszy od oszczędności czasu i pieniędzy, po sposób i termin osiąganych celów biznesowych. Skończywszy na całkowicie nowej optyce osoby z zewnątrz, która na może wnieść świeże pomysły i dostrzec ukryty potencjał.

Marketing zewnętrzny

Marketing zewnętrzny to usługa, która polegaj na przekazaniu zadań związanych między innymi ze zdobywaniem nowych Klientów, podtrzymaniem relacji z obecnymi, promocją ofert, czy dbaniu o wizerunek. Ten rodzaj usług cieszy się największą popularnością wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie tworzenie nowego działu z marketerami, grafikiem, specjalistami SEO, SEM i copywriterami jest zwykle na końcu firmowego łańcucha potrzeb. Zaletą marketingu zewnętrznego są niewątpliwie jasne i przejrzyste zasady. Zwykle na początku ustala się cel i zakres obowiązków, które są w pełni weryfikowalne, a cele i założenia mierzalne. Bardzo łatwo zauważyć postęp, który widoczny jest dzięki ogromnemu spektrum narzędzi badających witrynę czy profile społecznościowe.

Czy outsourcing marketingu na zewnątrz to dobra inwestycja?

Najważniejsze, że da się to zmierzyć. Biznes to często decyzje obarczone ogromnym ryzykiem. W prowadzeniu firmy potrzebne jest dużo cierpliwości, wytrwałości oraz oczywiście szczęście. Z marketingiem internetowym jest podobnie, czasem na efekty należy czekać dość długo i wytrwale śledzić zachowania użytkowników, tak by, stali się oni Klientami. Jednak najważniejsze, że każdy aspekt można dokładnie zbadać i wyliczyć aktualny zwrot z inwestycji. Tradycyjne działania reklamowe często są trudne do zmierzenia, a koszty przekraczają budżety kampanii online.

Zadzwoń – 791 129 555

$tandard

1390zł

Miesięcznie
  • 200 zł/m-c na reklamę
  • Pozycjonowanie
  • Artykuł na blog
zobacz cały pakiet

$upreme

0d 3890 zł

Miesięcznie
  • Storytelling
  • Kampanie w sieciach afiliacyjnych
  • Artykuły sponsorowane
wypełnij formularz poniżej

Chcesz być w sieci ponieważ masz świadomość, że są tam Twoi potencjalni Klienci. Zastanawiasz się czy wybrać pozycjonowanie, linki sponsorowane czy reklamę na mediach społecznościowych. Dzięki temu pakietowi masz to wszystko i możesz oszczędzić na kosztach nowego pracownika i niezbędnych narzędziach pracy które generują miesięczne koszty. Masz możliwość współpracy z wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą oraz comiesięczny budżet reklamowy. Raport z działań, wnioski i sugestie. A także niepowtarzalny i oryginalny wizerunek w Google i Social Mediach.

Główne korzyści pozostają te same, dochodzą możliwości bardzo skutecznej reklamy video oraz aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych ze strony www. Jedno zdjęcie to więcej niż 1000 słów, ile wart jest zatem film gdzie mamy 24 klatki(zdjęcia) na sekundę. Kanał na YouTube i formy wideo na firmowym FanPage na pewno ożywią i wyróżnią Cię na tle konkurencji. Zwiększa się także ilość treści, oraz aż dwukrotnie budżet reklamowy. Dodatkowo firma pojawia się w sieci za pomocą marketingu szeptanego i artykułów sponsorowanych na ogólnopolskich portalach branżowych. Ten pakiet ma oczywiście możliwość zwiększenia budżetu reklamowego tak w Google jak i Facebook Ads. Cena może zmienić się o wielkości budżetu. Zapytaj o szczegóły

Najdroższy z pakietów jest dla najbardziej wymagających. Współpracując ze specjalistą masz pewność, że nie ominą Cię najnowsze rozwiązania i skuteczne trendy bez względu na wybrany plan. Jednak tutaj od początku masz do dyspozycji raporty z HeatMap czy ścieżki użytkowników poruszających się po Twojej witrynie. Historię marki, lub inną opowieść biznesową, doskonale sprawdzającą się w sprzedaży online. Dodatkowo reklamy na LinkedIn i Twitter czy strony lądujące, a także jeśli pułap odwiedzin jest wystarczający to dedykowane działania w sieciach afiliacyjnych. Ta opcja również przewiduje możliwość zwiększenia wydatków reklamowych tak w Google jak i Facebook Ads. Cena może zmienić się o wielkości budżetu. Zapytaj o szczegóły

Marketing Internetowy

Dzięki zleceniu działań marketingu online na zewnątrz możesz zająć się obowiązkami bliższymi Twojej dziedzinie. Zawiłości procesu budowania wizerunku i pozyskiwania Klientów z sieci pozostaw osobie doświadczonej i kompetentnej. Wszystkie działania są w pełni mierzalne, dlatego współpracując, tworzymy pełen obraz skuteczności ofert firmy.
Marketing wg. “Biblii” Philipa Kotlera to zbiór procesów, które służą tworzeniu komunikowaniu, dostarczaniu i wymianie ofert mających wartość dla Klientów, partnerów biznesowych czy społeczeństwa. Marketing Internetowy wpisuje się częściowo w definicję. Poprzez marketing internetowy rozumiemy także wszystkie działania, począwszy od przygotowania planów i strategii, poprzez dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i sprzedaży produktów oraz usług. Marketing Online to także tworzenie i utrzymywanie relacji, tak B2B, jak B2C. Coraz częściej jest to forma zaproszenia do interakcji oraz realnego wpływu na wizerunek produktu.
Jako marketing internetowy wiele osób rozumie działania SEM, czyli search engine marketing, które są procesem działań w wyszukiwarkach, wokół których poza np. profilami społecznościowymi skupiają się działania e-mareketingowe. SEM to pozycjonowanie, czyli SEO, PPC, czyli reklama płatna, kiedyś nazywana linkami sponsorowanymi, oraz linkowanie stron. Chcesz dowiedzieć się więcej jakie możliwości daje marketing internetowy napisz marketing@stadvert.pl

Podane w tabeli ceny są cenami netto.

Zadzwoń – 791 129 555

marketing internetowy