MARKETING OUTSOURCING

Marketing Online

  • Marketing Internetowy. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm rozwijających się, przygotowałem zbilansowaną ofertę, która pozwoli oszczędzić koszty zatrudnienia. Uzupełni także braki wykwalifikowanych specjalistów na rynku pracy. Zawiera wszystkie elementy aby zaistnieć w Internecie.

  • Pakiety zawierają w sobie elementy pozycjonowania, jak np. optymalizacja witryny czy linkowanie. Podstawowe prowadzenie Social Media wraz tworzeniem grafik i budżetem reklamowym. Nie mogło także zabraknąć modułów Content czy reklam w Google Ads.

Czym jest outsourcing marketing

Marketing outsourcing to wydzielenie i przekazanie zadań lub funkcji do wykonania zewnętrznym podmiotom, freelancerom, profesjonalnym firmom czy agencjom reklamowym. Główną zaletą outsourcingu w szerszym pojęciu, jest możliwość oddelegowania zadań wykwalifikowanym pracownikom, którzy nie są zatrudnieni w organizacji, nie trzeba ich dodatkowo przyuczać oraz korzystają z własnych narzędzi. Rozliczenie zwykle odbywa się zgodnie z umową na podstawie prawa fiskalnego danego kraju. Obowiązki wykonują zgodnie ze wspólnie ustalonymi celami w oparciu o wiedzę i doświadczenie nabyte w wielu różnorodnych projektach. Dzięki temu dana organizacja skupia się na własnych kompetencjach, zwiększając efektywność i skuteczność.

Outsourcing marketing czy się opłaca?

Outsourcing marketingu to interesujące rozwiązanie w obliczu ciągłego wzrostu kosztów pracy oraz zmieniającej się sytuacji na rynku zatrudnienia dotyczącej braku wysokokwalifikowanych specjalistów. Szukając fachowego wsparcia w pozyskiwaniu Klientów lub kreowania wizerunku w Internecie, istnieje możliwość powierzenia kompleksowo obowiązków związanych ze wszystkimi działaniami marketingowymi. Począwszy od oszczędności czasu i pieniędzy, po sposób i termin osiąganych celów biznesowych. Skończywszy na całkowicie nowej optyce osoby z zewnątrz, która na może wnieść świeże pomysły i dostrzec ukryty potencjał.

Marketing zewnętrzny

Marketing zewnętrzny to usługa, która polegaj na przekazaniu zadań związanych między innymi ze zdobywaniem nowych Klientów, podtrzymaniem relacji z obecnymi, promocją ofert, czy dbaniu o wizerunek. Ten rodzaj usług cieszy się największą popularnością wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie tworzenie nowego działu z marketerami, grafikiem, specjalistami SEO, SEM i copywriterami jest zwykle na końcu firmowego łańcucha potrzeb. Zaletą marketingu zewnętrznego są niewątpliwie jasne i przejrzyste zasady. Zwykle na początku ustala się cel i zakres obowiązków, które są w pełni weryfikowalne, a cele i założenia mierzalne. Bardzo łatwo zauważyć postęp, który widoczny jest dzięki ogromnemu spektrum narzędzi badających witrynę czy profile społecznościowe.

Czy outsourcing marketingu na zewnątrz to dobra inwestycja?

Najważniejsze, że da się to zmierzyć. Biznes to często decyzje obarczone ogromnym ryzykiem. W prowadzeniu firmy potrzebne jest dużo cierpliwości, wytrwałości oraz oczywiście szczęście. Z marketingiem internetowym jest podobnie, czasem na efekty należy czekać dość długo i wytrwale śledzić zachowania użytkowników, tak by, stali się oni Klientami. Jednak najważniejsze, że każdy aspekt można dokładnie zbadać i wyliczyć aktualny zwrot z inwestycji. Tradycyjne działania reklamowe często są trudne do zmierzenia, a koszty przekraczają budżety kampanii online.

 
 

$tandard

1390zł

Miesięcznie

  • 200 zł/m-c na reklamę
  • Pozycjonowanie
  • Artykuł na blog

ZOBACZ CAŁY PAKIET

$upreme

0d 3890 zł

Miesięcznie

  • Storytelling
  • Kampanie w sieciach afiliacyjnych
  • Artykuły sponsorowane

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ

Marketing Internetowy

 

Dzięki zleceniu działań marketingu online na zewnątrz możesz zająć się obowiązkami bliższymi Twojej dziedzinie. Zawiłości procesu budowania wizerunku i pozyskiwania Klientów z sieci pozostaw osobie doświadczonej i kompetentnej. Wszystkie działania są w pełni mierzalne, dlatego współpracując, tworzymy pełen obraz skuteczności ofert firmy.


Marketing wg. “Biblii” Philipa Kotlera to zbiór procesów, które służą tworzeniu komunikowaniu, dostarczaniu i wymianie ofert mających wartość dla Klientów, partnerów biznesowych czy społeczeństwa. Marketing Internetowy wpisuje się częściowo w definicję. Poprzez marketing internetowy rozumiemy także wszystkie działania, począwszy od przygotowania planów i strategii, poprzez dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i sprzedaży produktów oraz usług. Marketing Online to także tworzenie i utrzymywanie relacji, tak B2B, jak B2C. Coraz częściej jest to forma zaproszenia do interakcji oraz realnego wpływu na wizerunek produktu.
Jako marketing internetowy wiele osób rozumie działania SEM, czyli search engine marketing, które są procesem działań w wyszukiwarkach, wokół których poza np. profilami społecznościowymi skupiają się działania e-mareketingowe. SEM to pozycjonowanie, czyli SEO, PPC, czyli reklama płatna, kiedyś nazywana linkami sponsorowanymi, oraz linkowanie stron. Chcesz dowiedzieć się więcej jakie możliwości daje marketing internetowy napisz [email protected]

Podane w tabeli ceny są cenami netto.

Zadzwoń – 791 129 555