Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Ireneusz Stadler | Wiedza, doświadczenie, certyfikaty, wyróżnienia Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1920
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892

Wiedza i Doświadczenie

Na początku było zdjęcie

Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w 2000 roku — po raz pierwszy miał styczność z profesjonalną reklamą podczas nauki i praktyk na kierunku Fotografia w PPSKAiB w Krośnie. Praca w studio, fotografia reklamowa, zdjęcia produktowe. W trakcie prowadził także imprezy tematyczne oraz autorskie audycje o subkulturach w lokalnym oddziale RMF FM w Krośnie. Kolejnym etapem były studia w Rzeszowie — kierunek Dziennikarstwo i Public Relations, a tam duży nacisk na słowo pisane oraz podstawy reklamy.

Zbiór doświadczeń

Podczas studiów, dzięki rozległym zainteresowaniom oraz wiedzy na temat komputerów i sieci teleinformatycznych, podjął pracę w Telekomunikacji Polskiej (później Orange). W latach 2003-2007 na stanowisku obsługi wewnętrznych programów CRM, pośredniczących między pionami sieci, Klientami indywidualnymi i SOHO oraz firmami zewnętrznymi. Korzystając z możliwości, jakie dawała w tamtym okresie turystyka zarobkowa pracował m.in. w Dziale Logistyki w PB Logistics w East Midlands w Anglii, Sudeestaada Design w Paryżu we Francji jako pracownik fizyczny, a także w (dziś) 200-letnim Wydawnictwie HarperCollins Publishers w Glasgow/Szkocja.

Własna działalność

Podróże wykształciły gotowego do podjęcia wyzwania biznesowego młodego przedsiębiorcę, jednak po niespełna 3 latach ze względu na miłość do tworzenia, zamiast kontynuować walkę z biurokracją i inwestowanie czasu, w coraz bardziej skomplikowane zawiłości podatkowe — wrócił do pracy na etat. Tym razem był to lider sprzedaży rowerów w południowo-wschodniej Polsce — Firma Rojax. Praca w Dziale marketingu skupiała się na przygotowywaniu ofert promocyjnych, dbaniu o wizerunek oraz na kreacji zdjęć produktowych.

Grupa Reklamowa

Kolejne wyzwanie to Grupa Reklamowa Z Rzeszowa z ofertą reklamową dla firm oraz produktami dla Klienta Indywidualnego. Największym sukcesem na tym etapie było na pewno stworzenie unikalnej nazwy produktu dla panelu szklanego z poddrukiem “Decobel” oraz całego key visual dla marki. Nazwa jest mocno rozpoznawalna. Pomimo zastrzeżenia jest często kopiowana i wykorzystywana przez innych producentów podobnych produktów.

Agencja Reklamowa Rzeszów

Szybki rozwój osobisty i zawodowy, dzięki pracy z ogólnopolskimi i globalnymi markami zaowocował transferem do jednej z największych Agencji Reklamowych w Rzeszowie GreenFly. Wraz z młodym i ambitnym zespołem odnosił największe sukcesy. Prowadził ogólnopolskie wysokobudżetowe kampanie Internetowe z wykorzystaniem TV i radia. Wraz z Agencją uzyskał status Google Partner, nagrody w programie grywalizacji dla Agencji SEM — Google Adwords GAME ON oraz wyróżnienie od Global Marketing Solutions Facebook za najefektywniejsze wykorzystywanie reklam na pozyskanie. W 2017 wyróżniony 5 miejscem wśród najlepszych kampanii SEM w Polsce. W 2019 wśród jurorów SEMKrK Big, wybierał najskuteczniejsze kampanie reklamowe i wizerunkowe w sieci.

Certyfikaty i Wyróżnienia

SIEĆ WYSZUKIWANIA I GDN GOOGLE ADS
100%
GOOGLE ANALYTICS
95%
GOOGLE MERCHANT CENTER
95%
YOUTUBE & VIDEO ADS
100%
STORYTELLING
95%
POZYCJONOWANIE
95%
FACEBOOK ADS
95%
MAILING & MARKETING AUTOMATION
85%
TWORZENIE OFERT I PREZENTACJI SPRZEDAŻOWYCH
100%
POZYSKIWANIE PRACOWNIKÓW
90%
BRANDING
95%
POZYSKIWANIE LEADÓW SPRZEDAŻOWYCH
100%
ADOBE AFTER EFFECTS
80%
ADOBE ILLUSTRATOR
85%
ADOBE PREMIERE PRO
85%
ADOBE PHOTOSHOP
95%

A Tobie w czym mogę pomóc?

Napisz maila. Zostaw wiadomość. Dodaj też swoją stronę www. Sprawdzę jak skutecznie zwiększyć widoczność w sieci, sprzedaż, lub pozyskać pracowników.