REFERENCJE

“Świetny kontakt. Zdecydowane, skuteczne reakcje. Inicjatywa i prawdziwe zaangażowanie. Bezinteresownie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Prawdziwy Ekspert z powołania. Bezapelacyjnie polecam”

Violeta Czerwonka

CEO Ogólnopolska Akademia Kosmetologii

“Pan Ireneusz Stadler profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, którą wykonuje sprawnie i bez opóźnień. Jest osobą rzetelną, kompetentną i kreatywną. Posiada dużą wiedzę, którą wykorzystuje proponując nowe rozwiązania i pomysły. Zawsze chętny do pomocy.

Bożena Rospond

Dyrektor NPP-P Krosno

“Z pełnym przekonaniem mogę polecić pana Ireneusza. Chętnie służy radą, aby wybrać najefektywniejsze rozwiązanie. Jest zaangażowany, sumienny i nastawiony na osiągnięcie celu.”

Magdalena Wojdyło

HEAD Poland Marketing & Communication Manager

“Dobry kontakt i rzetelna współpraca. Wszystkie prace prowadzone zgodnie z umową, terminowo i przede wszystkim dbanie o każdy szczegół. Wszystko działa jak należy. Jak najbardziej polecam.”

Marek Zajchowski

CEO/Founder do-kamienia.pl

“Prawdziwy profesjonalista. Szczerze o sytuacji, możliwościach i zagrożeniach. Bezinteresownie życzliwy, sugeruje jak radzić sobie w sieci inwestując tylko swój czas.”

Anna Kozak

Zagroda Berezanka

“W świecie współczesnego biznesu to jałowe być twórczym, oryginalnym myślicielem,jeśli nie umiesz sprzedać swojej kreatywności”

David Ogilvy

Jeden z najbardziej znanych twórców reklamy