Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/workwork/domains/ireneusz-stadler.com/public_html/wp-content/themes/poseidon/theme-includes/helpers.php on line 1892

Lead Generation

Czyli pokrótce, pozyskiwanie danych kontaktowych od potencjalnych Klientów. Lead to przede wszystkim adres e-mail i/lub telefon. Generowanie leadów sprzedażowych stało się ogromnie popularne ze względu na możliwość mierzenia wszelkich działań marketingowych czy reklamowych nastawionych na pozyskanie. Dzięki zaawansowanym narzędziom lub zdolnym sprzedawcom można taki kontakt zamienić w zadowolonego Klienta.

  • Klient:  Firma Energetyczna
  • Cel: Pozyskanie Klientów
  • Location: Polska
  • Stan: Zrealizowane
Prąd i Gaz

Powyższa kampania polegała właśnie na pozyskaniu osób potencjalnie zainteresowanych zmianą operatora energetycznego. Wbrew przykrym praktykom wielu operatorów polegającym na nachodzeniu starszych osób w domu i podawaniu się za inną firmę, z przekazem reklamowym udawało się dotrzeć do grup – niezadowolonych z usług obecnego operatora lub szukających oszczędności. Strategia odpowiedniego doboru słów kluczowych oraz specyficznych zachowań w sieci.

Więcej informacji?

Jeśli masz produkt lub usługę, które uważasz, że nie będą sprzedawać się w Internecie - zapytaj. Może na tym Case Study zbudujemy solidną podstawę do nowej promocji w sieci.

Upewnij się

Napisz do mnie, a wnikliwie sprawdzę szanse i zagrożenia

Wyślij wiadomość